piątek, 7 czerwca 2013

wystawa finalistów: Fotograficzna Publikacja Roku 2013

fot. Michał Siarek / 8h books

Już jest! Wczoraj, 6 czerwca ruszył Fotofestiwal a z nim nasza wystawa finalistów konkursu Fotograficzna Publiakcja Roku 2013. Na dwu stołach - dokładnie tak samo jak podczas obrad jury - prezentujemy egzemplarze finalistów. Na jesdnym stole 8 propozycji w kategorii Self-publishing, na drugim 11 książek w kategorii głównej. Możecie przyjść i je wszystkie obejrzeć, a nawet przeczytać na miejscu: obok biura Fotofestiwalu i obok księgarni Bookoff: OFF Piotrkowska, 2 piętro, ul. Piotrkowska 138/140 w Łodzi.

Przypomnę tylko, że autorzy i wydawnictwa "biją się" o: NAGRODĘ GŁÓWNĄ – IMIENIA KRZYŚKA MAKOWSKIEGO: w kategorii Self-publishing to voucher o wartości 2000 zł na wybrane produkty firmy Empresse oraz seria promocyjnych naklejek do umieszczenia na okładce, z informacją, że książka zdobyła tytuł Fotograficznej Publikacji Roku 2013. W kategorii głównej zwycięzcy przyznamy tytuł Fotograficznej Publikacji Roku oraz paletę papieru Amber Graphic ufundowaną przez Arctic Paper Polska, a także naklejki (j.w.)

Jutro, równo o 13 zaczynamy mini-ceremonię ogłoszenia wyników i wręczenia nagród [klub DOM, w OFF Piotrkowska]. Macie swoje typy? Przeczuwacie zwycięzców?  


fot. Michał Siarek / 8h books


fot.jk

Organizatorzy konkursu Fotograficzna Publikacja Roku: Fotofestiwal, Bookoff i miejscefotografii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz